Usługi

outsourcing_inzynierow_jakosci_sgp_group

Zobacz w jaki sposób możemy pomóc osiągnąć Twój cel

Nasza oferta

Kontrola jakości

Selekcja wadliwych elementów na każdym etapie produkcji i we wszystkich fazach projektowych, przy użyciu skutecznych metod i narzędzi jakościowych.

Inżynieria odwrotna

Wykorzystując skanowanie 3D oraz dokumentację 2D, tworzymy model CAD rzeczywistego obiektu, co umożliwia odtworzenie niedostępnych już komponentów i podzespołów. Precyzyjne odwzorowanie w technologii 3D pozwala na oszczędność czasu i środków.

Analiza reklamacyjna

Analiza reklamacyjna pozwala szybko i skutecznie zidentyfikować błędny komponent w przypadku elementów złożonych z wielu podzespołów.

Usługa CSL II

CSL 2 to dodatkowa procedura wymagana od dostawcy przez Klienta. Kontrola przeprowadzona przez firmę zewnętrzną gwarantuje dostawę spełniającą określone wymagania jakościowe.

Audyty Jakościowe według VDA 6.3, QSB +

Doświadczeni audytorzy przeprowadzają audyty wg wymagań VDA6.3, QSB+ lub innych norm wymaganych przez Klienta.

Naprawa komponentów i wyrobów gotowych

Naprawa komponentów i wyrobów gotowych pozwala na obniżenie kosztów, wynikających z reklamacji wadliwego towaru i pozytywnie wpływa na wizerunek marki. Zapewniamy dostarczanie do odbiorcy finalnego jedynie produktów spełniających wymagania jakościowe

Zapewnienie jakości dostaw

Nasi kontrolerzy przeprowadzają proces kontroli jakości dostarczanych komponentów, a doświadczony Inżynier Jakości czuwa nad procesem reklamacyjnym u dostawcy i wdrożeniem działań korygujących.

Szkolenia jakościowe, konsultacje oraz audyty

Projekty szkoleniowo-doradcze z zakresu szkoleń dla pracowników, doradztwa, wdrożeń i audytów, prowadzone przed kadrę specjalistów.

Outsourcing procesów produkcyjnych i logistycznych

Zapewniając wykwalifikowany personel, oferujemy wsparcie w zakresie obsługi magazynowej, obsługi logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, a także przejęcia fragmentów lub całości linii produkcyjnych.

Outsourcing inżynierów jakości/rezydentów

Oferujemy wparcie doświadczonych Inżynierów Jakości, Procesu, Zakupów oraz Laboratorium.

Nasi konsultanci czekają na Twój kontakt

Darmowa konsultacja